9 kleiditrendi 2021 aasta suveks

1.6K

Milline kleit sulle meeldib? 2021.aasta kleidi trendid on eriti mitmekülgsed. Leiab nii kleite igapäevaseks kandmiseks, kui ka uhkemaid ja pidustusteks sobivaid kleite. 

Tavapäraseks kandmiseks on sobivad hästi kootud kleidid, need on mugavad ning on ideaalsed kandmiseks kevadise ilmaga.

Pidustusteks sobivad sellel aastal läbipaistvad kleidid, puhvis varrukatega kleidid või lahtise seljaosaga kleidid. Loodetavasti toimuvad sellel suvel siiani ära jäänud kontserdid, pulmapeod ja muud üritused, kus kanda ilusaid ja silmapaistvaid kleite. 

Kui sul ei ole ühtegi ideed, mida kanda sellel suvel sõbra pulmas või sõbrannadega kokteilipeol, siis oleme tulnud sulle appi ning alt poolt leiad 9 trendi, milliseid kleite sellel aastal kanda.

Liibuv must kleit

Kas sa tahad ennast uuesti seksikana tunda? Sellele on lihtne lahendus. Liibuv  must kleit. Mustad kleidid tulevad enamasti välja sügis/talv kollektsioonides, kuid nüüd on disainerid loonud kevadeks ja suveks sobivaid musti kleite. Suveks disainitud kleitide puhul on kasutatud õhulisi ja lendlevaid kangaid ning kleidid on avarate lõigetega.

Must pikk kleit

Puhvis varrukatega kleit

Puhvvarrukad toovad esile sinu naiselikkuse ning kandes puhvvarrukatega kleiti tunned sa ennast samamoodi nagu printsessid kunagi oma lossis ringi jalutades. Ka printsess Diana kandis oma pulmapäeval just puhvvarrukatega kleiti. 

Valides igapäevaseks tööl käimiseks tavalise minimalistliku kleidi asemel puhvvarrukatega kleidi, tõmbad sa enda poole rohkem tähelepanu ning tunned ennast enesekindlama ja naiselikumana. 

Puhvis varrukatega must kleit
Puhvis varrukatega kollane kleit

Rõõmsad mustrid

Sellel suvel on moes rõõmsate ja värviliste mustritega kleidid. Kanna mustrit, mis sulle endale meeldib, olgu selleks triibuline, täpiline, ruuduline või mis iganes muster sulle endale meeldib. 

Nii mustriliste kui ka kõikide teiste kleitide puhul kehtib lause, et kui kleit, mida sa kannad ei pane sind naeratama siis parem ära kanna seda.

Kootud kleit

Kootud kleidid on mitmekülgsed, neid saad kanda nii siseruumis kui ka väljas. Need on mugavad ning sobivad kodus käimiseks, kontorisse või õhtul sõbrannadega kokkusaamiseks. 

Kootud kleit toob välja sinu naiseliku figuuri või valides laiema lõikega kleidi, saad peita kõik, mida ei soovi näidata. 

Võimalusi seda kleiti kanda on erinevaid, lisades kauni kaelakee ning  kontsakingad, saad teha igavast kontori kleidist, kauni riietuse, millega õhtul restorani minna. 

Kontrastsed kraed

Ajatu ja klassikalise trendina on moes olnud must kleit valge kraega. Kuid sellel aastal on moes näiteks pitsist kraed. 

Kraega kleidid sobivad väga hästi näiteks kontorisse või töölõunale. Krae muudab sinu välimuse ametlikuks ja tõsiseltvõetavamaks.

Roosa värv

Eestlastele meeldivad sünged ja neutraalsed toonid. Sellele oleks aeg lõpp teha. Koos kevade tulekuga too oma kappi ka värve, selle aasta moevärv on roosa. 

Roosa toob välja sinu naiselikkuse ja õrnuse. Lisaks toob roosa välja ka sinu lapseliku külje ning aitab kaasa sellele, et sa ei võtaks oma elu liiga tõsiselt. 

Avatud seljaosa

2020.aasta kuumimaid trende oli südamekujulise dekolteega kaelus. Selle hooaja fookus läheb hoopis avatud seljale. 

Avatud seljaga kleidid sobivad väga hästi ametlikule üritusele. Lisaks sobivad need kleidid näiteks randa. 

Sellise kleidiga tunned sa ennast igal peol kõige seksikama naisena.

Läbipaistvad kleidid

Läbipaistvatest kangastest kleidid on suur kontrast sellele, mida inimesed on viimasel ajal pidanud kandma ehk siis dressid, t-särgid ja muu selline. Naised on põnevil kandma midagi erilist ning teistsugust. Õhulised ja läbipaistvad kangad tekitavad sinus romantilise tunde. Selliste kleitide all saad sa näidada oma ilusat ja uhkemat pesu, mida sa igapäev ei kanna. 

Minikleidid

90ndate mood on tagasi, samuti ka minikleidid. 2020 õpetas meile, et elu on liiga lühike, et tunda ennast ebakindlana ning hoida ennast tagasi, ära hooli selles, mida teised sinust mõtlevad. Minikleit muudab su jalad visuaalselt pikemaks ning seda kandes tunned ennast ka enesekindlamana. 

Valge kleit
Valge lilleline minikleit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close
Oled õnnelik kui kannad kleiti! © Copyright Kleit.ee 2021. Kõik õigused kaitstud
Close