15 Etsy kleididisainerit

733

Uurisime Etsy kodulehte ja valisime välja 15 silmapaistvat moedisainerit. Mitmekülgse valiku seast leidsime nii pulmakleitide loojaid kui ka rohkem argipäevasemaid disaine. Siin meie lemmikud:

Linenfox Etsy disainer Leedust

Linane, maalähedane ja trenditeadlik Leedu bränd. Linenfox valmistab iga rõiva 100% naturaalsest linasest, mis on kõik kohalik Leedu toodang. Kangas on äärmiselt vastupidav ja kvaliteetne. Kõik rõivad valmistatakse eritellimusel, et sobituda erinevate kehakujudega. Mõnus ruudumuster ja naturaalsed toonid sobivad igasse päeva, nii pidulikuks puhuks kui ka aasa peale jalutama minnes.

Linenfox Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 59€- 90€

Gatsbylady

Kes meiste ei oleks unistanud tantsupõrandal jalga keerutada koos Leonardo Dicaprioga? Gatsbylady viib oma säravate 20-ndatest inspireeritud kleitidega vähemalt sammukesegi sellele lähemale. Disainer Rojda Hoda on õmmelnud juba väiksest peale, mis tagab tema tööde kvaliteedi ja läbimõeldud disaini. Ainulaadsust pakuvad käsitsi tikitud kaunistused. Disainer peab oluliseks ka kindlasti erinevate modellide ja kehakujude kasutmist ja seepärast leiavad tema tooted väga laia kasutajaskonna.

Gatsbylady Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 36€- 241€

Naine 20-ndatest inspireeritud kleidis.

IsabelleMaurice Etsy kleididisainer

Ei ole midagi pulma või suvisele aiapeole selga panna? IsabelleMauriceShop hoolitseb selle eest. Lendlevad sametist ja siid satiinist kleidid teevad iga naise kauniks jumalannaks. Lisaks naistele on valik olemas ka pisikestele preilidele.

IsabelleMaurice Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 131€- 272€

Tonena

Muinasjutulised kleidid, mis teevad igast naisest printsessi. Sobivad nii balliks kui ka luksuslikuks pulmapeoks. Valikus on nii dramaatilisemaid musta värvi pitsist kleite kui ka rohkem naiselike tikanditega õhtukleite.

Tonena Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 511€- 2105€

Pavietra

Pavietra on disainipood, mis tegutseb Valgevenes ning mille toodetud rõivad on samuti kohalikust toormaterjalist . Kõik valmib eritellimusel, nii käsitsi valmistatud linasest kleidid, topid kui ka kombenesoonid. Üheks silampaistvamaks ja mugavamaks tooteks on kindlasti Pavietra hõlmik- ja särkkleidid, mis sobivad väga erinevate kehakujudega. Lisaks loob hõlmikkleit ka väga naiseliku liivakellafiguuri.

Pavietra Etsy poodi saad SIIT

Särkkleitide kohta loe lähemalt meie blogipostitusest SIIT

Hinnavahemik: 71€- 135€

BLUSHFASHION Etsy kleidipood

Võrratud kleidid pruutidele ja pruutneitsidele. Lihtsad ja kaunid lõiked jätavad ruumi erilistele detailidele ja kvaliteetsele teostusele. Kõik tooted on käsitsi valmistatud, et pöörata tähelepanu traditsioonidele ja samas pakkuda keskkonnasõbralikku alternatiivi masstoodangute vastu.

BLUSHFASHION Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 43€- 1930€

SisterOrcanics

“Vabaaja pulmakleidid” on just see väljend, mida saab kasutada Devonis UKs valmistatud ja disainitud kleitide kohta. Kaunid pitsmustrid ja volangid annavad juurde õrnust ja nooruslikkust. Kõik valmib eritellimusel ja on kohandatav kliendi enda soovi järgi.

SisterOrcanics Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 120€- 667€

Naine valges boheemlaslikus pulmakleidis.

YasminVarsano

Äärmiselt romantilised pulmakleidid otse Iisraelist. Olgu valikuks vintage hõnguline pitskleit, klassikaline A-lõige või siis merineitsi stiil, kõik kleidid valmivad ikka eritellimusel ja võimalik on valida ka pluss suurus.

YasminVarsano Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 426€- 879€

ClothesByLockerRoom

Midagi iseseisvale ja iseteadlikule naisele, kes soovib ajaga kaasas käia ja samal ajal ka silma jääda. Erinevad suured prindid ja naiselik tüll loovad koos huvitava koosluse ja sobivad nii päevaseks kui ka hilisemaks väljas käimisteks. Lisaks pakub bränd veel ka mugavaid kudumist kleite talviseks perioodiks.

ClothesByLockerRoom Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 71€- 186€

Sondeflor

Võtame tempo maha ja naudime ümbritsevat! Brändi iseloomustab naiselik, rahulik ja ajatu elegants. Maalähedased toonid viivad justkui ajast tagasi ning toovad hinge vaikuse ja kodutunde. Etsy kleididisainerid on nii palju erinevaid ja rahulikku meeleolu leiab just Sondflor kleitidest

SondeflorShop Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 73€- 349€

Naine lilledega rohelises kleidis.

simplygreylife

Armas väike rõivabränd Slovakkiast, mis keskendub eelkõige jätkusuutlikkusele ja sellele, et asjad kestaksid rohkem kui vaid ühe hooaja. Kõik on valmistatud 100% linasest kangast. Iga valmistatud riideese peegeldab nii selle kandjat kui ka tegijat ja ühendab nad ühtse maailmavaate tõttu.

simplygreylife Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 102€- 124€

mantaikotai

Tore pereettevõte, kus tehakse tooteid südamega ja personaalselt. Erinevad särk- ja hõlmikkleidid sobivad igaks päevaks ja toovad ellu palju värskust. Mahedad toonid sobivad eriti kevad- ja suvepeoks.

mantaikotai Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 60€-150€

FrauLuxVintage Etsy disainipood

Vintage mood 50-ndatest, 60-ndatest ja 70-ndatest. Kui oled möödunud ajastute kirglik fänn, siis siin on midagi just sulle! Kõik vintage kleidid ja aksessuaarid on hoolikalt klientide jaoks valitud ja võib olla kindel, et mujalt neid ei leia.

FrauLuxVintage Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 58€- 440€

Naine helesinises vintage kleidis

CoconelleStudio

Kaunid naiselikud satiinkleidid leiab just CoconelleStudio poest. Sobivad nii pruutneitsidele kui ka teistele pidulistele ja kõigile, kellel on vaja õhtul olla silmapaistev. On kasutatud palju siidi ja volange, et luua peomeeleolu.

CoconelleStudio Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 72€- 193€

SALANIDA

Kudumist kleidid, mis valmivad meile lähedal Leedus, Klaipedas. Iga eksemplar valmistatakse tellimuse alusel, et olla võimalikult lugupidav keskkonna suhtes ja toota jäätmeid tekitamata. Skandinaavialik minimalism sobib igaks argipäevaks ja samas leiab lihtne lõige kasutaust ka erinevateks üritusteks.

SALANIDA Etsy poodi saad SIIT

Hinnavahemik: 99€- 240€

Neutraalsetes toonides kudumid    
Close
Oled õnnelik kui kannad kleiti! © Copyright Kleit.ee 2021. Kõik õigused kaitstud
Close