20 Austraalia kleididisainerit

453

Austraalia on äärmiselt mitmekesine paik, mis on andnud maailmale juurde palju andekaid loomeinimesi. Meie fookus on moedisaineritel, kes on silma jäänud oma autentsuse ja uuendlikkusega. Äkki leiad siit ka endale lemmiku!

Dion Lee

Dion Lee on Austraaliast Sydneyst pärit disainibränd. mille asutas 2009. aastal samanimeline loovjuht. Dion Lee esteetika on tehniline ja intelligentselt sensuaalne. Iga kollektsioon on ühendatud uuendusliku konstruktsiooniga, teadvustades naiselikku vormi. Keskendutakse liikumise ning õhu ja valguse kulgemisele.

Dion Lee poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $250.00 AUD – $1990.00 AUD

Naine soonikkoes kleidis. Austraalia disain

Alice McCall

Alates 2004. aasta Mercedes Benz moenädalast Austraalias on Alice McCall muutunud ülemaailmseks kaubamärgiks. Mänguline, boheemlaslik, eksimatu ja unikaalselt naiselik bränd, mis on populaarne paljude rahvusvaheliste kuulsuste seas. Disaineri jaoks on käsitöö alati olnud kesksel kohal, käsitsi tehtud keerukad detailid ja tikandid ning erinevad värvi- ja kangatehnikad, loovad just brändi identiteedi.

Alice McCall poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 125.00€ – 450.00€

Valge pitsist kleit

Toni Maticevski

Trotsides trende on Toni Maticevski loonud kaubamärgi, mis on püsinud peaaegu kaks aastakümmet Austraalia naistemoe tipus. Maticevski unistab moest kui kunstist, mida kanda. Rõivaid iseloomustab naiselikud ja omapärased siluetid. Määratlematu anne, mida tuntakse kohe ära disaineri kangaga manipuleerimise oskuse pärast.

Toni Maticevski poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 365.00€ – 2330.00€

Michael lo Sorodo

Michael Io Sordo rõivaid kandev naine on alati sündmusteks valmis, alates kultuskuulsustest kuni isegi ikooniliste Bondi tüdrukuteni. Tunnuslikud siluetid, peokleidid ja sära sobib igaks eriliseks õhtuks ja ei jää kellelegi märkamatuks.

Michael lo Sorodo poe leiad SIIT

Hinnavahemik: umbes $200.00 AUD – $3000.00 AUD

Christopher Esber Austraalia disainer

Austraalia disainer Christopher Esber asutas oma samanimelise kaubamärgi 2010. aastal. Alates oma kaubamärgi loomisest Sydneys on Esber saavutanud ülemaailmse maine täpse rätsepatöö ja väljanduspuhtuse poolest. Oma oskusi kasutab ta, et luua struktureeritud voolavusega siluette. Tema oskused rätsepana on võimaldanud integreerida struktuurseid meesterõivaste tehnikaid kõigi tema kollektsioonida osadesse. Segatud maskuliinsed ja naiselikud omadused on läbimõeldud koos kaasaegse rätseptöö elementidega.

Christopher Esber poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $207.00 AUD – $3250.00 AUD

Naine valges kleidis

GINGER & SMART

GINGER & SMART disainid sobivad meeleolukatele naistele, kelle eripärane stiil väljendab nende individuaalsust. Brändi luksusliku kaasaegse disaini esteetika aluseks on enesekindlus ja avastustunne, mis püüab ühendada naise lihvitust ja mängulisust.

GINGER & SMART poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $150.00 AUD – $649.00 AUD

Kübaraga naine kollases kleidis. Austraalia disain

Alex Perry

Alex Perry debüteeris oma samanimelise brändi 90ndatel, kinnitades end edukalt Austraalia ja rahvusvahelise moemaailma pilti. Alates kauni konstruktsiooniga kleitidest ja korsettidest kuni elegantse rätsepatööni, on Alex Perry oma loominguga popuaarne paljude kuulsuste ja mõjuvõimsate inimeste seas.

Alex Perry poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $1100.00 AUD – $6800.00 AUD

Macgraw Austraalia disainiduo

Õed Beth ja Tessa Macgraw lansseerisid oma samanimelise kaubamärgi 2012. aastal, luues ainulaadseid detailidele suunatud rõivaid. Naiselikkust ja vabameelset rikkust iseloomustav Macgraw siluett on tuntud nukuliku lõigete, puhvis varrukate, kihilisuse, lipsukeste kasutamise ja käsitsi joonistatud trüksite poolest. Magus fantaasia.

Macgraw poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $395.00 AUD – $3000.00 AUD

ZIMMERMANN

Järgmiseks on samuti õdedest disainerid Nicky ja Simone Zimmermann, kes asutasid oma kaubamärgi Sydneys 1991. aastal, saades peagi Austraalia ikooniks. Iga kollektsioon on kaunilt naiselik ja detailiderohke, kaasates volange ja õrna pitsdetaili, ning näha on ka armastust värvide ja trükiste vastu.

ZIMMERMANN poe leida SIIT

Hinnavahemik: 525.00€ – 3995.00€

Naine suvises kleidis

Camilla and Marc

Kombineerides oma äri- ja disainioskusi, asutasid õde ja vend, Camilla ja Marc, 2003. aastal endanimelise bränd. Ajatute, moodsate ja hästi kohandatud lõigete poolest tuntud Camilla ja Marc ühendavad peene naiselikkuse androgüünsete kujundite ja siluettidega.

Camilla and Marc poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $450.00 AUD – $1100.00 AUD

KITX

Austraalia ökosõdalane ja moetuleviku nägu Kit Willow on diasinipõhise, jätkusuutliku ja eetilise moe tõeline pioneer. 2015. aastal KITXi turule toonud Willow soovis edastada oma armastust loomingu vastu, mille liitis kokku oma kirega looduse vastu. Meisterlikest drapeeringutest, erksatest printidest ja värvidest loodud rõivad, mis on valmistatud äärmiselt teadlikult ja vastutustundega.

KITX poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $178.00 AUD – $895.00 AUD

Lee Mathews

Kui disainer Lee Mathews oma kaubamärgi asutas, siis võttis ta oma põhitõeks rõivaste disainimise, mis kajastuvad sügavalt inimente eluga, rõivad, mis on funktsionaalsed ja ilusad, ajatud ja lihtsad ja mida saaks kotti visata ja mööda maailma reisida. Eksperimenteerides iga uue kollektsiooniga, leiab Mathews inspiratsiooni abstraktsest, maalilistest värvidest, tekstuuridest ja mustritest ning samuti ka arhitektuurist.

Lee Mathews poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $219.00 AUD – $830.00 AUD

Triibuline särkkleit

Aje

Aje, mille asutasi parimad sõbrad Adrian Norris ja Edwina Forest, on kandnud kaasaegset ilu Austraalia moodi alates 2008. aastast. Ranniku ja linna elustiili igavesed teerajajad on pühendunud toorele ilule, karmile naiselikkusele ja pingutustetat lahedale stiilile. Aje rõivad kannavad endas ainulaadset allkirja, mis sisaldab kunstilisi inspiratsioone luksusliku tundlikkusetega. Kureeritud harmoonia lihtsatest igapäevastest ja pidulikest rõivastest.

Aje poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $178.00 AUD – $695.00 AUD

Romance Was Born

Tuntud duo Anna Plunkett ja Luke Sales asutasid oma unikaalse moemaja 2005. aastal. Pakkudes sädelevaid, ekstravagantseid ja teatraalseid kollektsioone, mis on saanud Romance Was Born signatuuri sünonüümiks. Uskumatutest detailidest, ihaldusväärsetest trükistest ja värvidest, keerulistest pärl- ja litterelementidest on see ideaalne suland moe, kunsti ja loomingulise unistuse vahel.

Romance Was Born poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $185.00 AUD – $3125.00 AUD

Bec & Bridge

2003. aastal lahutamatute sõprade Becky Cooperi ja Bridget Yorstoni poolt asutatud Bec & Bridge on rahvusvahelise tunnustusega kultuslik naisterõivaste bränd. IT tüdrukute poolt üle maailma kantud brändi kleidid müüakse mõne minutiga läbi. Lõbusatele, meeleolukatele ja enesekindlatele naistele mõeldud kollektsioonide kujundamine ulatub ahvatlevatest peokleitidest pruutkleitideni. Tegu on lõbusa, vabameelse, noorusliku ja Austraalias sündinud stiili tähistamisega.

Bec & Bridge poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $220.00 AUD – $400.00 AUD

Naine sinises satiinkleidis. Austraalia disain

Réalisation Par

Alexandra Spenceri ja Teale Talboti asutatud bränd on kontseptsioon, mis tekkis neid ümbritsevate inspireetivate naiste kollektiivsest mõtteviisist. Luues ainueksemplare, mitte kollektsioone, püüab Réalisation Par pakkuda erilisi esemeid, mis on disainerite enda vajaduste põhised, liites ka klientide omadused.

Réalisation Par poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 175.00€ – 265.00€

BY JOHNNY.

Kaasaegne naisterõivaste kaubamärk BY JOHNNY. on löönud laineid alates hetkest, kui tuldi välja oma esimese kollektsiooniga. Igas kollektsioonis on kaasatud silmapaistvad trükised ja futuristlikud kujundid.

BY JOHNNY. poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $260.00 USD – $450.00 USD

Naine mustas kleidis. Austraalia disain

C/MEO Collective

Alates asutamisest 2010. aastal on C/MEO püüdnud luua omale iseloomulikku esteetikat kasutades printe, esmaklassilisi kangaid ja mõjuvaid siluette. Brändi järjekindel innovatsioon ja piiride nihutamine tugevdab nende positsiooni autoriteedina Austraalia ja ülemaailmsel moemaastikul. C/MEO naine tõlgendab rõivaid omal moel, mis on disainimeeskonnale motiiv järjekindlalt uute kõrguste poole pürgida.

C/MEO poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $170.00 USD – $440.00 USD

Istuv naine pikas valges kleidis. Austraalia disain

sass & bide

Sass & bide on ülimalt loominguline Austraalia disainerbränd, mis juhib julgete ja individualistlike naiste moekultuuri. Peaaegu kaks aastakümmet on sass & bide olnud moe esirinnas. Igas kollektsioonis, sealhulgas valmisrõivaste, teksa-, naha-, aksessuaaride ja eksklusiivesemed, on näha pühendumust, mis on ühendatud keeruka ja vabastava stiiliga.

sass & bide poe leiad SIIT

Hinnavahemik: $150.00 AUD – $750.00 AUD

Manning Cartell

Manning Cartell on Austraalia disainerbränd, mis on eetiliselt loodud ja pühendunud loovusele, kaasavusele ja sütitavale rõõmule. Bränd on loodud kolme õe poolt, kes loovad naistel, kes mõistavad kuidas naised tahavad välja näha ja ennast tunda.

“Oleme loodud selleks, et inspireerida ja võimestada naisi läbimõeldud disaini kaudu, mis on jätkusuutlik ja toetab meie kohalikke kodukondi.”

Manning Cartell poe leida SIIT

Hinnavahemik: 195.95€ – 588.95€

Loe veel ka postitust 20 noort UK disainerit SIIT

Close
Oled õnnelik kui kannad kleiti! © Copyright Kleit.ee 2021. Kõik õigused kaitstud
Close