20 noort UK disainerit

389

Tutvusime erinevate Ühendkuningriigi moeloojatega ja valisime välja oma 20 lemmik UK disainerit, keda me siin artiklis teile tutvustame. Võib-olla leiad sinagi siit omale uue lemmik disaineri!

 

A Perfect Nomad

A Perfect Nomad on luksuslik, orgaaniline ja eetiline rannariiete kollektsioon, mis on inspireeritud boheemialikust rütmist ja esteetikast. Ühendades vaba vaimse lähenemise elule, meie planeedi ja inimestest hoolimise üheks elustiiliks ning esteetikaks, mis on kaunilt individuaalne, elegantne ning teadlik.Suurbritannias sündinud moelooja Frances Clark on sisemiselt nomaad. Ta elab Londoni ja Ibiza vahel, reisides pidevalt oma perekonnaga eksootilistesse paikadesse, et leida inspiratsiooni oma loomingule.

A Perfect Nomad poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 160,00£ – 345,00£

Teija Eilola UK kleididisainer

Disainifilosoofiat iseloomustab eksperimentaalne lõige ja valmistamine, tugev tunnetus siluettile, mis muudab praktilise otstarbe luksuslikuks. Teija esteetika sisaldab põhjamaist minimalistlikku individuaalsust, mis väljendub läbi mitmete aastate kollektsioonidest.

Teija Eilola poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 395,00£ – 695,00 £

Simeon Farrar

Disainer lausub: “Minu töö on seotud linnaga: olen jõululaupäeval sündinud laps, kes ei suuda ennast vaos hoida. Kõik on minu ees. Tänavad, muusika, näod, luule, sellel pole lõppu.”Simeon

Farrari poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 90,00£ – 270,00 £

Bella Singleton

2015. aastal kujundas Bella sallidele mõned trükised ja tellis oma esimese trükitud siidisalli Londonis, kus ta elas ja töötas. Ta müüs neid messil “Top Drawer”, kust ta sai 700 salli tellimuse Tate Modern poelt. Sellest ajast peale on Bella keskendunud lõbusatele ja ainulaadsetele sallidele. 2020. aasta märtsis hakkas bränd keskenduma riietele. Brändi eesmärk on pakkuda ajatuid ja kaasaegseid rõivaid igas vanuses naistele.

Bella Singletoni poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 335,00 £

Cawley

2017. aastal lõi Hannah Cawley brändi, soovides luua igapäevaseid riideid, mis oleksid funktsionaalsed, ajatud ja kvaliteetsed. Iga tükk on individuaalselt käsitsi lõigatudja valmistatud Londonis. Riie on pärit traditsioonilistest kangavabrikutest Inglismaal, Iirimaal, Portugalis, Indias ja Jaapanis. Cawley loob kaks kollektsiooni aastas, kasutades kõiki looduslikke materjale, peamiselt puuvilla ja linast riiet, millele on külmematel aastaaegadel liusatud villa ja lambanahka.

Hannah Cawley poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 310,00£ – 730,00 £

COR

Cori asutasin Ida-Londonis 2016. aastal mina, Jaz Hunt. Minu kollektsioonide kujundamisel on keskmeks kohaks pikaealisus ja jätkusuutlikkus. Ma saan inspiratsiooni kunstist ja kaasaegsest disainist, aga ka värvidest ning loodusest. Iga tükk on valmistatud armastusega ja eetiliselt toodetud, kasutades jätkusuutlike kangaid ning värvi kulutus on väike.

CORi poe leiad SIIT

Hinnavahemik:150,00 AUS $ – 180,00 AUS $

Edward Mongzar

Asub ühendkuningriigis, selle asutaja ja disainer Edward Mongzari nimekaim naisterõivaste etikett, mis on spetsialiseerunud luksusele, käsitööna valmistatud ja eetiliselt teadlikud tükid. Edward tunneb uhkust selle üle, et loob disaine, mis on õrnad, eeterlikud ja tasakaalukad, kasutades oma nägemuse tõlkimiseks marmoreerimist.

Edward Mongzari poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 114,00£ – 392,00 £

Eudon Choi

Kunstist, arhitektuurist ja ajaloolistets isikutest inspiratsiooni ammutades ühendab Eudon pingutusteta meheliku rätsepatöö naiseliku tundlikkusega. Tema eesmärk on luua rõivaid, mis kohanduvad isikupäraga, pakkudes midagi ainulaadset, alahinnatud ja intellektuaalset. Ta on saanud oma töö eest mitmeid tunnustusi, viimati British Fashion Councililt ja Fashion Trustilt.

Eudon Choi poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 470,00£ – 770,00 £

Fanfare Lable

Fanfare on jätkusuutlik Briti moebränd, mille eesmärk on tuua võimsaid ja positiivseid muutusi moetööstusesse. Kvaliteetsed riided, mis kestavad on hooajatud ja mõtlevad edasi. Pidev riietusvajadus, et olla kaasaegne, näha hea välja, ilma oma eetikat muutmata.

Fanfare Silt poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 139,00£ – 225,00 £

Fiona O’Neill

Iirimaal sündinud, Londonis elav Fiona O’Neill on ise omanimelise brändi elluviija ja disainer. Bränd loodi 2019. aastal. Bränd uurib sürrealismi ja optiliste illusioonide teemasid, kaasates erinevaid kunstivorme ja rakendusprotsesse, nagu siiditrükk, käsitsi maalimine ning keraamiline skulptuur. Fiona töötab ka selle nimel, et hankida ja kasutada oma disainides keskkonnasõbralikke materjale, töödates edasise jätkusuutlikuse nimel tulevikus.

Fiona O’Neilli poe leiad SIIT

 

IA LONDON

IA LONDON on huvitatud progressiivsest esteetikast ja väljakutsuvatest tavadest erinevate visuaalsete vormide kaudu. Brändi asutaja Ira Icaberg’i jaoks on olulised teemad vaimne tervis, naiste mõjuvõimu suurendamine, alateadlik eelarvamus, kuuluvus ja ilu definitsioon. Need kõik on brändi kollektsioonide korduvad teemad ja loodetavasti aitavad kaasa mitmekesisusele ja kaasamisele.

IA London poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 375,00£ – 1 130,00 £

Maalitud kleidis naine moelaval, UK disainer

L.F.MARKEY UK disainer

L.F.Markey on tõeliselt kaasaegne bränd, mis on inspireeritud töörõivastest. Nad on tuntud julgete ja erksate kangaste kasutamise kui ka nende isikupäraste teksade poolest. Bränd on loonud kaasaegsed töörõivad, mille alla kuulub töökittel, boilersuits, tööpüksid ja teksad, kõik mida saab kanda igapäevaselt.

L.F.Markey poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 75,00£ – 280,00 £

MANÈ

MANÈ on Briti rõivabränd, mille asutas 2015. aastal Briti-India juurtega UK disainer Mané Virdee. Bränd soovib muuta erinevad sädelused naise igapäeva garderoobi osaks. Ühendkuningriigis disainitud ja Indias käsitööna valmistatud tooted on küllatud helmete, litrite ja kalliskivikestega, mida kasutatakse kogu loomingus. Eesmärgiks on luua kantavad ja hooajata riided, mis meeldivad kõigile, olenemata kehakujust või vanusest.

MANÉ poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 215,00£ – 695,00 £

Naine litterkleidis, UK disainer

MEADOWS

Meadows on romantiline ja naiselik bränd, mis on inspireeritud viktoriaanlikust ajastust, preeriastiilist ja folkloorist. Valged puuvillased rõivad keskenduvad tikandile ja pitsile, ning ammutavad inspiratsiooni suures osas viktoriaanlikest alusrõivastest. Ajalooliseid viiteid võib leida Tudorist kuni renessansini ja ühendab need kaasaegse tundlikkusega. Disaineriks on Austraalias sündinud, Central Saint Martinsi lõpetanud, UK disainer Louise Markey.

Meadows poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 160,00£ – 695,00 £

Naine valges kleidis aasal jooksmas, UK disainer

TALLULAH & HOPE

Tallulah & Hope loovad puhkusehõngulisi riideid, mis sobivad isegi siis kui ollakse rannast väga kaugel. Bränd on muretu ja lihtne samas väga šikk, pilku püüavad hästi läbimõeldud detailid ja lõiked.

Tallulah & Hope poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 140,00£ – 350,00 £

SOPHIE PITTOM

Sophie Pittom on ema ja tütre, Sophie ja Samantha Pittomi, looming. Ühendkuningriigis asuv eetiline luksuslik valmisrõivaste bränd, mille kollektsioone iseloomustavad kergesti kantavad puuvillased rõivad, mis on ainulaadselt käsitsi kaunistatud ja viimistletud. Eesmärk on luua jätkusuutlikust pitsist kauneid detaile, et kujundada ülinaiselik ja mänguline esteetika. Olles jätkusuutlikud ja eetilised, ei ole järeleandmisi tehtud disainis ja stiilis. Kaks UK disainerit kasutavad orgaanilist puuvilla, taaskasutatud materjale ja tooteid valmistatakse vaid piiratud koguses.

Sophie Pittom poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 97,50£ – 425,00 £

RIYKA kaks UK disainerit

RIYKA on mänguline, lõbus ja eetiline. Disaineriteks Rebecca ja Vedran, kaks UK disainerit, kes on inspireerinud oma loomingu Ida-Londoni kultuurilisest ja etnilisest mitmekesisusest. Iga kollektsioon on keskendunud lihtsate põhitõdede väljatöötamisele, olgu see siis liibuv kampsun või oversized kleidid ja särgid, kõigil on kaubamärki iseloomustavad isepärased omadused.

RIYKA poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 80,00£ – 225,00 £

BEAUMONT ORGANIC UK kleididisainer

Beaumont Organic asutati 2008. aastal, mille missiooniks on orgaaniliste ja eetiliste rõivaste tootmine. Tegu on rahvusvahelise naisterõivaste brändiga, mis ühendab siganatuurstiili kaasaegse klassikaga. Kõik on loodud eetiliselt alates disainist kuni tarnimiseni.

Beaumont Organic poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 42,50£ – 250,00 £

KLEMENTS

Klements on UK disaineri Charlotte Alleni kaasaegne naisterõivaste bränd, mis keskendub trükistele, tekstiilidele ja värvidele. Rõivad ammutavad inspiratsiooni kirjandusest, muusikast ja loodusest. Brändi iseloomustab rahutust tekitav ilu, mida karastab iha progressiivse ja kummalise järele. Trükised on käsitsi maalitud ja joonisatutd moe- ja tekstiilidisainer Charlotte Alleni poolt.

Klements poe leiad SIIT

Hinnavahemik: 90,00£ – 550,00 £

WEN PAN

WEN PAN on Londonis asuv kaubamärk, mis loodi 2017. aastal. Bränd on inspireeritud kontseptsioonist “Poetic Resistance“, mis on disaineri nägemus hiina esteetikast. Kasutades voolavust ja tekstuuride kihte, kutsub WEN PAN esile naiselikkuse ja jõulisuse tasakaalu. Disainimine algab tavainimese elu jälgedest ja lõppeb dekonstrueeritud lõigetega, mis loovad kuvandi vaikusest kaoses.

WEN PAN poe leiad SIIT

Hinnavahemik:220,00£ – 695,00 £

Siin meie 20 lemmik UK disainerit. Kes meeldis sulle kõige rohkem?

Loe veel ka postitust 15 Etsy kleididisainerit SIIT

Close
Oled õnnelik kui kannad kleiti! © Copyright Kleit.ee 2021. Kõik õigused kaitstud
Close